FAQ
0
Mój koszyk
telefon stacjonarny
+48 44 714 94 65
Edyta
+48 601 236 111
Kasia
+48 601 994 498
Darek
+48 601 220 638
Zbyszek (XXLmen)
+48 607 250 217
Jarek (hurt)
+48 605 455 649

FAQ

1. Jakie rozmiary szyjemy i sprzedajemy?
W przypadku chłopców komunijnych, garnitury komunijne szyjemy od wzrostu 122 do 152cm w takich tęgościach, że trudno nie dobrać rozmiaru do każdej sylwetki. Dla bardzo szczupłych chłopców mamy rozmiar oznaczony XS, dla chłoców o normalnej sylwetce proponujemy rozmiar bez żadnego oznaczenia literowego, dla chłopców tęższych mamy rozmiar XL, a dla bardzo tęgich XXL. Oczywiście mamy garniturki dla chłopców od wzrostu 86cm.

2. Co zrobić jeśli nie znajdę w tabelach rozmiaru odpowiedniego dla mojego syna?
Najlepiej wtedy do nas zadzwonić, pomożemy w doborze rozmiaru. Mamy także na magazynie rozmiary garniturków komunijnych, które nie są wystawione w sklepie internetowym i nie są ujęte w naszych tabelach rozmiarów. Są to na przykład garnitury dla bardzo szczupłych i lub bardzo grubych chłopców. W różnych wzrostach. Nasza dewiza to "nie ma chłopca przystępującego do I Komunii Świetej, którego nie ubierzemy w garnitur". Szyliśmy już garnitury dla chłopców, którzy mają w pasie 116 cm a 146cm wzrostu, a także na 158cm wzrostu i 54cm w obwodzie pasa.

3. Jak dobrać rozmiar buta?
Prosimy skorzystać z naszych instrukcji pomiaru oraz tabel zamieszczonych przy każdym modelu. Buty wizytowe chłopięce mają inną rozmiarówkę niż buty sportowe. Z reguły jest to przesunięcie o jeden lub nawet dwa rozmiary. Jeśli macie wątpliwości - proszę do nas dzwonić - pomożemy. Najwięcej nieporozumień jest właśnie przy butach, ponieważ z przyzwyczajenia wybieracie taki rozmiar jaki kupujecie przy obuwiu sportowym !!!

4. Czy warto przyjechać na zakupy bezpośredni do firmy?
To oczywiście najlepsza opcja. Nasi klienci przyjeżdżają do nas pokonując nawet 300km !!! Dlaczego? Produkujemy "niszowe" ubiory, których nie znajdziecie w galeriach, w sklepach sieciowych, w sklepach firmowych producentów garniturów. Na miejscu dopasujemy wszystko zgodnie z Waszymi zachciankami. Sklep firmowy znajduje się w siedzibie firmy, więc nasze szwaczki "od ręki" dokonują niezbędnych poprawek. W naszym sklepie firmowym jest zawsze jeszcze większy wybór niż w sklepie internetowym.

Dla trudnych sylwetek mamy usługę " szycia na miarę". Poczytajcie opinie o nas w Googlu lub na Facebooku.

5. Czy można płacić kartami kredytowymi?
Tak, oczywiście mamy terminal płatniczy.